Norsk Seniorgolf lagmesterskapet
Av: Admin | Publisert: 20. august 2025 | Siste nyheter | Arkiv
Informasjon som priser, vilkår og andre tidsavhengige opplysninger kan være foreldet og ikke lenger gjeldende. Vi anbefaler at du leter på nettsidene våre for oppdatert informasjon.
Lørdag og søndag 9.8 og 10.8 har 13 seniorgolfere representert klubben i tre turneringer i Lagmesterskapet Norsk Seniorgolf.
Lørdag ble det spilt Fourball og lørdag singleturneringer. Brutto (ingen HCP).Damene deltok i 1. divisjon på Gamle Fredrikstad GK.
Jannicke Flesland og Ellen Nordli og Lillian Jensen og Gro Bøhle spilte fourball på lørdag.
Damene kom på 8. plass (av 9 lag). Alle single på søndag.
Herrer 3. div avdeling A, spilte på Borre GK.
På lørdag spilte Ola Bø og Bernt Kristian Berntsen og Sofus Heidenberg og Per Gjerløw i hver sin ball.
På søndag spilte Jan Terje Johansen single i stedet for Per.
Laget kom på 20 plass av til sammen 26 lag.
Herrer 2. div avdeling A spilte på Kongsvinger GK.
Knut Bøhle og Charles Svendsen spilte fourball i en ball og Claes Christensen og Rolf Leistad den andre ballen.
Onsøy kom på 12 plass av 18 lag.
God innsats, men det er tøft å spille mot lag som består av yngre seniorer hvor mange er single HCP-er.





